Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Chci lidem vrátit miliardy, které jim patří. Někomu uděláme hezký den, žádostí jsou tisíce, říká Surmař

Play

Poslechněte si podcast

11. 6. 2021

3 min

Náš cíl je čistý, chceme vrátit lidem majetek a udělat jim radost. Trochu jsem se naštval, když jsem zjistil, že se o peníze z kuponové privatizace nikdo nezajímá, říká zakladatel startupu Ztracené miliardy Daniel Surmař. Na zapomenutých účtech z 90. let podle něj leží ladem deset miliard korun, na které lidé zapomněli. Pokud nic nenajdeme, je služba zdarma, jinak je nálezné maximálně 15 % z hodnoty účtu. Většinou jsou to desítky tisíc korun, na některých ale až stovky tisíc. Zájem nás překvapil, od pondělí registrujeme 15 tisíc žádostí, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Emma Smetana. Rozhovory s hosty, kteří vás zajímají. Živé přenosy událostí, které hýbou společností. www.dvtv.cz