Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Chceme z Česka federaci, 30 let to tady nefunguje. Peková je věrohodná kandidátka, říká Raždík

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Chceme z Česka federaci, 30 let to tady nefunguje. Peková je věrohodná kandidátka, říká Raždík

Obrázek epizody Chceme z Česka federaci, 30 let to tady nefunguje. Peková je věrohodná kandidátka, říká Raždík

Poslechněte si podcast

23. 9. 2021

4 min

Chceme převést do Česka principy, co fungují ve Švýcarsku, chceme změnit naši zemi na federaci. První chyba uspořádání tohoto státu je, že Ústavu si politici napsali a schválili sami, měli by ji schvalovat lidi v referendu. Vstoupil jsem do politiky, protože jsem byl nespokojený, většina lidí je taky nespokojených, říká Tomáš Raždík, předseda Švýcarské demokracie. Soňa Peková je důvěryhodná kandidátka, podpořila nás, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Celé podcasty si můžete poslechnout pouze na webu dvtv.cz. - Více informací najdete na www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu -