Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

DVTV

DVTV

Zpravodajství

Babiš se nikdy ničeho nevzdá. Rezoluce je poslední apel, aby to začal brát vážně, říká Polčák

Play

Poslechněte si podcast

11. 6. 2021

4 min

Česku to neprospívá, ale řešit to musíme. Žádný vysoký představitel jiné země takové problémy nemá, vysvětluje europoslanec Stanislav Polčák z hnutí STAN, proč podpořil rezoluci kritizující střet zájmů premiéra Andreje Babiše. Odmítám konstrukci Agrofertu, že se nemohli jakkoliv vyjádřit a že jsou odděleni od pana premiéra. Je to právní trik, kterým holding ve svěřenském fondu zaparkoval. Nedává logiku, aby švédský nebo německý daňový poplatník posílal peníze do Česka, kde je dostane tuzemský miliardář, dodává.

Popis podcastu

První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům. Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Emma Smetana. Rozhovory s hosty, kteří vás zajímají. Živé přenosy událostí, které hýbou společností. www.dvtv.cz