Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Omeletky: „Nejlíp se spí na semináři nebo v autě.“ Omeletky Haliny Pawlowské na téma noc

Dvojka

Český rozhlas

Zpravodajství

Omeletky: „Nejlíp se spí na semináři nebo v autě.“ Omeletky Haliny Pawlowské na téma noc

Obrázek epizody Omeletky: „Nejlíp se spí na semináři nebo v autě.“ Omeletky Haliny Pawlowské na téma noc

Poslechněte si podcast

19. 11. 2023

23 min

O epizodě podcastu

Tématem Omelet je noc. Když jsem začala pracovat v časopise, tak mě můj nový zahraniční šéf doprovázel na seminář do Belgie. Já strašně zápolila s únavou. Hlava mi padala. Pak jsem procitla a říkala si, jak ten nový šéf vidí, jaký nezájem projevuji o svou práci. Pak jsem zjistila, že mé obavy jsou zbytečné. Šéf se ke mně naklonil a zašeptal: „Nechrápal jsem?“ Halina Pawlowské přidá recept na francouzskou cibulačku a také svoji povídku Bez vlivu drog za úplňku.

Tématem Omeletek je noc. Když jsem začala pracovat v časopise, tak mě můj nový zahraniční šéf doprovázel na seminář do Belgie. Já strašně zápolila s únavou. Hlava mi padala. Pak jsem procitla a říkala si, jak ten nový šéf vidí, jaký nezájem projevuji o svou práci. Pak jsem zjistila, že mé obavy jsou zbytečné. Šéf se ke mně naklonil a zašeptal: „Nechrápal jsem?“ Halina Pawlowská přidá recept na francouzskou cibulačku a také svoji povídku Bez vlivu drog za úplňku.