
Na cestách s Petrem Voldánem: Cestopis z Berlína, slovníček z Lublinu a kolo! Na cestách s rodačkou z Jičína „Bjetkou“ Dvořákovou

O epizodě podcastu
Hostem pořadu je rodačka z Jičína Alžběta Dvořáková. Bjetka jak jí tam rádi říkají - nás provede hlavně Berlínem. To i proto, že za knihu " Zpravodaj berlínský stážistky" byla letos nominována na cenu Hanzelky a Zikmunda - Cestopis roku. S úspěšnou autorkou se ale vydáme nejen do hlavního města Německa nebo třeba do Polska. I tam byla Alžběta Dvořáková na studentském pobytu a tak si povíme, jestli jí i Lublin zaujal.
Hostem pořadu je rodačka z Jičína Alžběta Dvořáková. Bjetka jak jí tam rádi říkají - nás provede hlavně Berlínem. To i proto, že za knihu "Zpravodaj berlínský stážistky" byla letos nominována na cenu Hanzelky a Zikmunda - Cestopis roku. S úspěšnou autorkou se ale vydáme nejen do hlavního města Německa nebo třeba do Polska. I tam byla Alžběta Dvořáková na studentském pobytu a tak si povíme, jestli jí i Lublin zaujal.