Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Moci bez nemoci: Neuropatické bolesti. Novinkou možností léčby je periferní nervová stimulace

Dvojka

Český rozhlas

Volnočasové

Moci bez nemoci: Neuropatické bolesti. Novinkou možností léčby je periferní nervová stimulace

Obrázek epizody Moci bez nemoci: Neuropatické bolesti. Novinkou možností léčby je periferní nervová stimulace

Poslechněte si podcast

11. 2. 2024

37 min

O epizodě podcastu

Neuropatické bolesti vznikají jako přímý důsledek léze nebo choroby postihující část nervového systému. Mohou se týkat hlavových nervů, nervů dolních i horních končetin atd. Novinkovou možností léčby je tzv. periferní nervová stimulace. Podstoupil ji i pan Jiří, který svůj příběh bude vyprávět. Pozvání přijal Doc. MUDr. Jiří Kozák, Ph.D. - primář Centra léčení a výzkumu bolestivých stavů při Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK s FN Motol.

Neuropatické bolesti vznikají jako přímý důsledek léze nebo choroby postihující část nervového systému. Mohou se týkat hlavových nervů, nervů dolních i horních končetin atd. Novinkovou možností léčby je tzv. periferní nervová stimulace. Podstoupil ji i pan Jiří, který svůj příběh bude vyprávět. Pozvání přijal doc. MUDr. Jiří Kozák, Ph.D. - primář Centra léčení a výzkumu bolestivých stavů při Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK s FN Motol.