Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kriminálka: Lhář na drogách. Ani dopadení bestiálního vraha někdy neznamená konec případu

Dvojka

Český rozhlas

Zpravodajství

Kriminálka: Lhář na drogách. Ani dopadení bestiálního vraha někdy neznamená konec případu

Obrázek epizody Kriminálka: Lhář na drogách. Ani dopadení bestiálního vraha někdy neznamená konec případu

Poslechněte si podcast

4. 5. 2022

25 min

O epizodě podcastu

V roce 2018 v Plzni našli zdevastované tělo muže. Pátrání po nebezpečném útočníkovi odhalilo další napadenou ženu. Ta byla zraněná na stehně, protože muže cosi vyrušilo a stačil utéct. Naštěstí plzeňská kriminálka už byla agresivnímu muži v patách. Dopadení vraha, ale neznamenalo konec případu. Muž prohlásil, že je nemocný a za své činy nezodpovídá. Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým charakterem a zpracováním není vhodný pro děti nebo citlivé osoby.

V roce 2018 v Plzni našli zdevastované mužské tělo. Pátrání po nebezpečném vrahovi odhalilo další napadenou ženu. Ta byla zraněná na stehně, protože útočníka cosi vyrušilo a stačil utéct. Plzeňská kriminálka už mu byla naštěstí v patách. Dopadení vraha ale neznamenalo konec případu. Muž prohlásil, že je nemocný a za své činy nezodpovídá. Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým charakterem a zpracováním není vhodný pro děti nebo citlivé osoby.