Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak to vidí...: Analytik Michael Romancov: Konec muniční iniciativy? Babiš bude chtít hrát hru s co největším ziskem

Dvojka

Český rozhlas

Volnočasové

Jak to vidí...: Analytik Michael Romancov: Konec muniční iniciativy? Babiš bude chtít hrát hru s co největším ziskem

Obrázek epizody Jak to vidí...: Analytik Michael Romancov: Konec muniční iniciativy? Babiš bude chtít hrát hru s co největším ziskem

Dvojka

Poslechněte si podcast

Dnes

25 min

O epizodě podcastu

Pohledy známých osobností na věci kolem nás. Moderuje Zita Senková.

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš zopakoval, že pokud bude jeho hnutí ve vládě, nebude z rozpočtu financovat výzbroj Ukrajiny, a to proto, že Česko pomáhá prostřednictvím EU. Takové rozhodnutí by ale mohlo znamenat konec české muniční iniciativy, která z nás dělala aktivního spojence. Jak by to změnilo roli Česka ve světě? Politický geograf Michael Romancov v rozhovoru rovněž přiblíží osobnost finského prezidenta i čekání Donalda Trumpa na Nobelovu cenu.


Obsah epizody:

00:54 - Povolební vyjednávání v Česku
02:22 - Česká muniční iniciativa
06:16 - Vztahy nové vlády s Ukrajinou
07:23 - Kreml a české volby
09:58 - Diplomatické gratulace a legitimita
11:02 - Protidronová ochrana infrastruktury
13:30 - EU protidronový systém
14:10 - Stubb a finský postoj
18:02 - Diplomatická stagnace války
19:54 - Ruská rétorika a Gaza
20:26 - Trump a Nobelova cena
22:15 - Trumpova zahraniční politika
23:59 - Globální mocenská dynamika

Popis podcastu

Vysílání pro celou rodinu.