
Jak to vidí...: Bořek Lizec: Stažení amerických jednotek je pro Evropu pohroma. Přijde o stabilizační kotvu
O epizodě podcastu
Pohledy známých osobností na věci kolem nás. Moderuje Věra Štechrová.
„Dlouhodobě jsme věděli, že Američané k postupnému stahování směřují, zvláště od nástupu Donalda Trumpa. A nyní jsme k tomu dali mocný impulz,“ kritizuje jednání evropských státníků bývalý velvyslanec v Kanadě a zahraničněpolitický expert Bořek Lizec. V pořadu Jak to vidí… komentuje také současné vyhlídky na dosažení míru mezi USA a Íránem, blížící se volby do amerického Kongresu nebo možné odtržení Alberty od Kanady.
Popis podcastu
Vysílání pro celou rodinu.
