Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Se snížením spotřeby energie bychom měli začít co nejdříve, míní Dombrovská z hnutí Limity jsme my

Se snížením spotřeby energie bychom měli začít co nejdříve, míní Dombrovská z hnutí Limity jsme my

Obrázek epizody Se snížením spotřeby energie bychom měli začít co nejdříve, míní Dombrovská z hnutí Limity jsme my

Poslechněte si podcast

26. 11. 2019

20 min

Uhelná komise má v lednu zveřejnit scénáře konce uhlí od roku 2030. Proti takovém plánu ale protestují ekologičtí aktivisté, kteří chtějí zastavit spalování uhlí ihned. Čím by se ale výpadek ve výrobě elektrické energie nahradil? „Musíme především snížit spotřebu energie,“ argumentuje Veronika Dombrovská z hnutí Limity jsme my, která v Mostě protestovala proti provozu funkci chvaletické elektrárny.

Popis podcastu

Autorský rozhovor jeden na jednoho s aktéry klíčových událostí veřejného dění.

Všechny díly podcastu Dvacet minut Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .