Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Nemá smysl vztahy s Čínou zbytečně eskalovat, jsem poslední, kdo by chtěl škodit českým firmám, říká senátor Kubera

Nemá smysl vztahy s Čínou zbytečně eskalovat, jsem poslední, kdo by chtěl škodit českým firmám, říká senátor Kubera

Obrázek epizody Nemá smysl vztahy s Čínou zbytečně eskalovat, jsem poslední, kdo by chtěl škodit českým firmám, říká senátor Kubera

Poslechněte si podcast

30. 10. 2019

20 min

Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) na schůzce s čínským velvyslancem Čang Ťien-minem odmítl čínskou kritiku za svou účast na recepci tchajwanského zastoupení v Praze. Zdůraznil, že Peking musí respektovat, že je Česko suverénní země a nemůže k němu přistupovat z pozice síly. „V tuto chvíli ale nebudeme zbytečně zvyšovat napětí,“ říká v rozhovoru s Tomášem Pancířem k původně plánované návštěvě Tchaj-wanu.

Popis podcastu

Autorský rozhovor jeden na jednoho s aktéry klíčových událostí veřejného dění.

Všechny díly podcastu Dvacet minut Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .