
Rozumek: Zpřísnění azylové politiky není cesta správným směrem. Vnímám to jako předvolební výkřik

O epizodě podcastu
Premiér Petr Fiala s ministrem vnitra Vítem Rakušanem chtějí zpřísnit azylovou a návratovou politiku. Potřebuje český přístup k žadatelům o azyl zpřísnění? Není vhodnější například zlepšit práci cizinecké policie? Moderuje Vladimír Kroc.Všechny díly podcastu Dvacet minut Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Premiér Petr Fiala s ministrem vnitra Vítem Rakušanem chtějí zpřísnit azylovou a návratovou politiku. Potřebuje český přístup k žadatelům o azyl zpřísnění? A není vhodnější například zlepšit práci cizinecké policie? „Máme jen několik málo stovek zadržených. Je fakt, že v tomto Česká republika nedělá téměř nic,“ tvrdí v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Martin Rozumek, expert na mezinárodní migraci a ředitel Organizace na pomoc uprchlíkům.Všechny díly podcastu Dvacet minut Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Autorský rozhovor jeden na jednoho s aktéry klíčových událostí veřejného dění.
Všechny díly podcastu Dvacet minut Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Dvacet minut Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .