Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #106 O cestách a podzimní únavě

#106 O cestách a podzimní únavě

Obrázek epizody #106 O cestách a podzimní únavě

Poslechněte si podcast

23. 11. 2022

56 min

O epizodě podcastu

Olaf vystoupil z vlaku a rovnou zamířil za Zikym, aby probrali hudební novinky. Začneme opět nekrology, jak je poslední dobou tradicí. Probereme případ Micka Gordona a soundtracku k Doomu. KGLW zveřejnili předkapelu pro svůj pražský koncert a je to nejlepší. Olaf pak dlouze povypráví o svých cestách, ať jako muzikant nebo etnomuzikolog. Poslechneme si o kostelech i konferenci v Rakousku. Nevyhneme se paroží na zdech a nekonečnému jódlování. Nakonec si zrecenzujeme nové EP od Arletty a popovídáme si o nové desce Budče. Čemu se Ziky věnuje místo hudby? Kdo ještě nehrál v O2 Areně? Jak vypadá backstage v kostele? Kolik jódlování dokáže Olaf unést? Jste taky úplně vyřízený? Pusť to!
Olaf vystoupil z vlaku a rovnou zamířil za Zikym, aby probrali hudební novinky. Začneme opět nekrology, jak je poslední dobou tradicí. Probereme případ Micka Gordona a soundtracku k Doomu. KGLW zveřejnili předkapelu pro svůj pražský koncert a je to nejlepší. Olaf pak dlouze povypráví o svých cestách, ať jako muzikant nebo etnomuzikolog. Poslechneme si o kostelech i konferenci v Rakousku. Nevyhneme se paroží na zdech a nekonečnému jódlování. Nakonec si zrecenzujeme nové EP od Arletty a popovídáme si o nové desce Budče. Čemu se Ziky věnuje místo hudby? Kdo ještě nehrál v O2 Areně? Jak vypadá backstage v kostele? Kolik jódlování dokáže Olaf unést? A jste taky úplně vyřízený? Pusť to!

Popis podcastu

Ostrý podcast o české i zahraniční hudební scéně. Komentujeme novinky a do hloubky rozebíráme vše kolem hudby. Jak to chodí v klubech a na festivalech, jaké zajímavé kapely jste minuli a co si myslíme o... No, vlastně o všem. Pusť to!