Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Druhý poločas

Youradio Talk

Společnost

"V psaní jsem se strašně našel," říká bývalý fotbalista a nyní novinář, Robert Neumann

Play

Poslechněte si podcast

20. 10. 2020

29:19

Podcast, který mapuje životy profesionálních sportovců po koncích jejich aktivní kariéry. Povedlo se jim zapojit se do civilního života? Co pro to museli udělat? A co bylo na přerodu z profesionálního sportovce nejtěžší? Pomohla jim společnost kolem nich? Pomohl stát? Na to se známých i méně známých jmen ze světa sportu ptá Aleš Svoboda.

O epizodě podcastu

Říká se, že ženské kráse, fotbalu, a politice rozumí v Česku každý. Pravdou je, že k fotbalu, výkonu hráčů i komentátorů se s gustem vyjádří kdekdo. Ale někteří k tomu mají přece jen větší předpoklady. Neboť když vám report o fotbalovém utkání napíše někdo, kdo se jako sám po hřišti dlouhé roky proháněl, a získal i český ligový titul, už to má trochu větší váhu. A přesně tuto roli naplňuje posledních 17 let bývalý ligový hráč Jablonce, Boheminas, nebo Liberce, Robert Neumann. O tom, jak se z fotbalisty stane sportovní novinář, a jaké klady a zápory to v sobě skrývá, promluvil v další epizodě podcastu Druhý poločas.