Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Druhý poločas

Youradio Talk

Společnost

„Narození dcery nakoplo moji kariéru do nové fáze,“ říká olympijská vítězka Kateřina Neumannová

Play

Poslechněte si podcast

15. 9. 2020

28:46

Podcast, který mapuje životy profesionálních sportovců po koncích jejich aktivní kariéry. Povedlo se jim zapojit se do civilního života? Co pro to museli udělat? A co bylo na přerodu z profesionálního sportovce nejtěžší? Pomohla jim společnost kolem nich? Pomohl stát? Na to se známých i méně známých jmen ze světa sportu ptá Aleš Svoboda.

O epizodě podcastu

Všechna svá velká zlata, ať už na mistrovství světa, nebo na olympijských hrách, získala Kateřina Neumannová už jako maminka malé dcery. V čem ji během tréninků a závodů tehdy role maminky posilovala? A jak se rovnala s psychickým tlakem na svoji osobu po finančně značně neúspěšném mistrovství světa v klasickém lyžování, kde působila v roli prezidentky organizačního výboru? O tom, i o své roli v čele programu Duální kariéra, který pomáhá sportovcům v zapojení do civilního života, hovoří Neumannová v v další epizodě podcastu Druhý poločas.