Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Druhý poločas

Youradio Talk

Společnost

"Na konci se mi zvedal žaludek z toho, že zase někam sama poletím," říká o závěrečné fázi kariéry bývalá tenistka Klára Koukalová

Play

Poslechněte si podcast

29. 9. 2020

29:14

Podcast, který mapuje životy profesionálních sportovců po koncích jejich aktivní kariéry. Povedlo se jim zapojit se do civilního života? Co pro to museli udělat? A co bylo na přerodu z profesionálního sportovce nejtěžší? Pomohla jim společnost kolem nich? Pomohl stát? Na to se známých i méně známých jmen ze světa sportu ptá Aleš Svoboda.

O epizodě podcastu

Během kariéry se tenistka Klára Koukalová probojovala do nejlepší světové dvacítky, vyhrála tři turnaje na okruhu WTA, slavila i výhru ve Fed Cupu. Ale v určité chvíli neomylně poznala, že je čas se s rolí profesionální hráčky rozloučit. Po kariéře se vrhla na opačnou stranu barikády, a stala se tenisovou komentátorkou. Jak pracuje s kritikou, proč jako hráčka neměla české tenisové komentátory moc ráda, nebo proč raději komentuje zahraniční tenistky, než svoje bývalé české parťačky, popisuje v novém díle podcastu Druhý poločas.