Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody "Je třeba si v průběhu kariéry klást otázky," říká dříve hokejista a nyní podnikatel v realitách, Petr Míka

Druhý poločas

Youradio Talk

Společnost

"Je třeba si v průběhu kariéry klást otázky," říká dříve hokejista a nyní podnikatel v realitách, Petr Míka

Obrázek epizody "Je třeba si v průběhu kariéry klást otázky," říká dříve hokejista a nyní podnikatel v realitách, Petr Míka

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

45 min

O epizodě podcastu

"Musím si umět představit, co budu chtít dělat. A pokud nevím, začít po kariéře něco dělat. I kdyby to byla brigáda. Cokoliv. Naplnit čas. Hlavně nesedět doma." To je základní rada, kterou svým následovníkům dává Petr Míka. Bývalý hokejista, který si vyzkoušel i slavnou NHL. Sám o práci nouzi neměl. Ale šel ji naproti. Začínal s prodejem zdravotních postelí, později se začal věnovat nemovitostem. Ne vše však šlo vždy jako po drátkách. A Petr Míka tak někdy hledal pravdu na dně sklenice. Dokázal si ale říci dost. Jak to probíhalo, a jak se z hokejisty stal úspěšný podnikatel, prozradil ve 22. epizodě podcastu Druhý poločas.

Popis podcastu

Podcast, který mapuje životy profesionálních sportovců po koncích jejich aktivní kariéry. Povedlo se jim zapojit se do civilního života? Co pro to museli udělat? A co bylo na přerodu z profesionálního sportovce nejtěžší? Pomohla jim společnost kolem nich? Pomohl stát? Na to se známých i méně známých jmen ze světa sportu ptá Aleš Svoboda.