Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody "Facka, kterou jsem dostal, byla k nezaplacení," říká kondiční trenér Michal Břetenář

Druhý poločas

Youradio Talk

Společnost

"Facka, kterou jsem dostal, byla k nezaplacení," říká kondiční trenér Michal Břetenář

Obrázek epizody "Facka, kterou jsem dostal, byla k nezaplacení," říká kondiční trenér Michal Břetenář

Poslechněte si podcast

1. 3. 2022

36 min

O epizodě podcastu

Jenže tu facku nemusel také přežít... Řeč je o dnech, kdy Michal Břetenář po zjištěných problémech se srdcem musel podstoupit operaci, a od té doby jeho srdce hlídá defibrilátor. Břetenář to ale vnímá jako druhou šanci na život, kterou dostal. A dostatečně si ji váží. A nehodlá ji promarnit.

Celý Michalův příběh od živení snu na dráhu profiboxera, přes zjištěnou vadu srdce, nevyhnutelnou operaci, až k současné roli velmi uznávaného a vyhledávaného kondičního trenéra, si poslechněte v další epizodě podcastu Druhý poločas.

Popis podcastu

Podcast, který mapuje životy profesionálních sportovců po koncích jejich aktivní kariéry. Povedlo se jim zapojit se do civilního života? Co pro to museli udělat? A co bylo na přerodu z profesionálního sportovce nejtěžší? Pomohla jim společnost kolem nich? Pomohl stát? Na to se známých i méně známých jmen ze světa sportu ptá Aleš Svoboda.