Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Druhý poločas

Youradio Talk

Společnost

"Do bubliny profesionálního sportu jsem se nechtěl nechat zavřít," říká bývalý vodní slalomář a současně majitel realitní kanceláře, Vítězslav Gebas

Play

Poslechněte si podcast

27. 10. 2020

32:00

Podcast, který mapuje životy profesionálních sportovců po koncích jejich aktivní kariéry. Povedlo se jim zapojit se do civilního života? Co pro to museli udělat? A co bylo na přerodu z profesionálního sportovce nejtěžší? Pomohla jim společnost kolem nich? Pomohl stát? Na to se známých i méně známých jmen ze světa sportu ptá Aleš Svoboda.

O epizodě podcastu

Během své sportovní kariéry musel Vítězslav Gebas vyvracet mnoho zažitých vjemů. A přesvědčovat okolí, že i když se před tréninkem staví v kanceláři, a po něm bude spěchat na schůzku s klientem, přesto podá při tréninkovém procesu, i následně při závodě maximální výkon. Nebo třeba ještě lepší, než kdyby se věnoval čistě jen sportu. Občas to byl náročný boj. Ale Gebas v něm uspěl. A je úspěšný i po konci kariéry, kdy vystupuje v roli spokojeného majitele realitní kanceláře. Jeho zajímavý příběh si můžete poslechnout v dalším dílu podcastu Druhý poločas.