Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Druhý poločas

Youradio Talk

Společnost

Bývalý fotbalista Antonín Rosa: "Finanční polštář si během kariéry může vytvořit každý prvoligový fotbalista."

Play

Poslechněte si podcast

22. 9. 2020

36:53

Podcast, který mapuje životy profesionálních sportovců po koncích jejich aktivní kariéry. Povedlo se jim zapojit se do civilního života? Co pro to museli udělat? A co bylo na přerodu z profesionálního sportovce nejtěžší? Pomohla jim společnost kolem nich? Pomohl stát? Na to se známých i méně známých jmen ze světa sportu ptá Aleš Svoboda.

O epizodě podcastu

Jak si fotbalisté volí angažmá? Ženou se skutečně vždy jen za penězi? A o čem si v šatně povídají? Opravdu je zajímají jen holky, auta, a nové účesy? A utratí vše, co vydělají? Může to být i jinak. Některé stereotypy o chování fotbalistů rozbíjí v dalším díle podcastu Druhý poločas Antonín Rosa. Muž, který zaujme vytříbeným vyjadřováním, a schopností zformulovat názor, odehrál v české lize bezmála dvě stovky zápasů, ale stihnul se třeba pustit i do studia vysoké školy.