Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zuzana Uhlíková: Tatínek je celoživotní sběratel a jednoho dne přišel s tím, že postavíme hrad

Dopolední host

Rádio Zet

Zpravodajství

,

Společnost

Zuzana Uhlíková: Tatínek je celoživotní sběratel a jednoho dne přišel s tím, že postavíme hrad

Obrázek epizody Zuzana Uhlíková: Tatínek je celoživotní sběratel a jednoho dne přišel s tím, že postavíme hrad

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

17 min

O epizodě podcastu

„Tatínek je celoživotní sběratel. Co si pamatuji z dětství, tak jsme vždy něco sbírali. Náš dům byl zahrnutý všemi věcmi a když už to začínalo vypadat, že se nebudeme mít kam hnout, tak tatínek řekl, že bychom s tím něco měli udělat. Nejprve chtěl antik, kde všechny věci prodá, ale po nějaké době zjistil, že to vlastně prodávat nechce. A tak přišel s tím, že postavíme hrad,“ říká Zuzana Uhlíková z hradu Červený Újezd. Ta byla dopoledním hostem Rádia Z.
„Život s naším tatínkem je velmi zábavný, takže nás to už tolik nepřekvapilo. Když s nápadem přišel, maminka řekla, že na hradě chtěla bydlet celý život. Nejprve jsme si mysleli, že to bude trvat deset let, ale za rok a půl bylo vše hotovo,“ popisuje vznik hradu Uhlíková.

Podle ní je hrad spíše koníčkem. „Je to naše krásné rodinné dílo, ráda tam pracuji a doufám, že to tak vidí i zaměstnanci, ale pořád je to koníček a veliká starost. Úvodním romantickým nápadem našeho táty bylo to, že tam budeme všichni bydlet, to ale nakonec nevyšlo,“ zakončuje Zuzana Uhlíková.

Celý rozhovor moderátora Martina Karlíka a Zuzany Uhlíkové si poslechněte zde: