Jiří Macháček: Do koncertů se vrháme stále po hlavě

Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jiří Macháček: Do koncertů se vrháme stále po hlavě

Dopolední host

Rádio ZET

Zábava

Jiří Macháček: Do koncertů se vrháme stále po hlavě

Obrázek epizody Jiří Macháček: Do koncertů se vrháme stále po hlavě

Poslechněte si podcast

22. 6. 2022

16 min

O epizodě podcastu

,,Musí to bavit nás, aby to mohlo bavit ostatní. Do koncertů se vrháme stále po hlavě. Jezdíme si na akce odpočinout, i když máme 15 koncertů za měsíc. Ne řízky a bagety, prosím,” říká zpěvák Jiří Macháček, který byl dopoledním hostem na Rádiu ZET. 
Kapela v nečekaném provedení. ,,Na Metronome festival chystáme něco jedinečného. Přesný název představení je SYMFOMIG 21: MIG 21 & Orchestr Národního divadla. Jednu hodinu budeme sdílet podium se Symfonickým orchestrem Národního divadla, s Baletem Národního divadla a Pěveckým sborem Národního divadla. Na tak mimořádném projektu pracujeme několik měsíců a s námi dalších 100 lidí,” říká frontman kapely MIG21. ,,Další novota vychází v pátek. Bude mít animovaný videoklip od kluků, kteří pracovali pro Ozzyho Osbourne. Zde jsem na výsledek velmi zvědavý.”

Celý rozhovor Ondřeje Albrechta si poslechněte zde:  

Popis podcastu