Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Bez Petra Švancary by pořad TIKI-TAKA asi nebyl, říká režisér Vojtěch Nouzák

Dopolední host

Rádio Z

Zpravodajství

,

Společnost

,

Sport

Bez Petra Švancary by pořad TIKI-TAKA asi nebyl, říká režisér Vojtěch Nouzák

Obrázek epizody Bez Petra Švancary by pořad TIKI-TAKA asi nebyl, říká režisér Vojtěch Nouzák

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

18 min

O epizodě podcastu

Jakmile česká fotbalová talk show před pěti lety začala, byl si režisér pořadu Vojtěch Nouzák vědom, že ho nečeká nic lehkého. „V Čechách jsou dvě věci, kterým rozumí úplně všichni Češi. Fotbalu a tomu, jak se má dělat televizní pořad,“ tvrdí režisér Vojtěch Nouzák, který byl dopoledním hostem na Rádiu Z.
„Postavit dobře pořad TIKI-TAKA je daleko těžší, než dělat talk show Jana Krause nebo Honzy Dědka, musíte vyvážit všechny Sparty, Slavie i mimopražské týmy. A rád bych divákům vzkázal, že i přesto, že jsem Slávista, dělám vše pro to, aby byla show vyvážená,“ dodává s humorem.

Jedněmi z hlavních tváří pořadu jsou bývalí čeští profesionální fotbalisté Petr Švancara a Vladimír Šmicer. „Bez Petra Švancary by pořad asi nevznikl, za těch pět let se stal ikonou, lidé ho mají rádi. Šmicer si zase za celých pět let nebere honorář.“

Podle jeho slov je cílem do pořadu co nejméně stříhat v postprodukci. Na svém kontě má ale i talk show z nesportovního prostředí. Co prozradil o této tvorbě? Poslechněte si více v rozhovoru moderátora Ondřeje Kopy. Jeho hostem byl režisér Vojtěch Nouzák.


Popis podcastu

Aktuální téma s hostem na rádiu Z.