Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Průzkumy veřejného mínění?!?

Průzkumy veřejného mínění?!?

Obrázek epizody Průzkumy veřejného mínění?!?

Poslechněte si podcast

9. 3. 2023

49 min

Možná, že i vám se to už někdy stalo. Možná, že už i vás někdo v minulosti oslovil a vy jste se tak stali, resp. váš názor, součástí průzkumu veřejného mínění. Třeba v případě vašich volebních preferencí či jiných postojů v rámci společenských či jiných témat. K čemu jsou vlastně takové průzkumy dobré? Jak vznikají a jak se hodnotí? A můžeme jim vůbec věřit? Téma, které nastolí se svými hosty Alena Šedivá ve čtvrtek 9. března v 9 hodin. Společně se sociologem prof. Martinem Kreidlem a ředitelem agentury FOCUS Romanem Skotnicou.

Radio Proglas žije pouze z darů svých posluchačů. Potřebujeme vaši podporu, abychom mohli vysílat. DĚKUJEME! https://www.proglas.cz/podpora/

Popis podcastu

...společenské, kulturní, náboženské.. a třeba i politické. Každopádně aktuální.