Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Všetko teraz rozhodne Igor Matovič (4. 3. 2021)

Dobré ráno | Denný podcast denníka SME

SME.sk

Zpravodajství

,

Denní zprávy

Všetko teraz rozhodne Igor Matovič (4. 3. 2021)

Obrázek epizody Všetko teraz rozhodne Igor Matovič (4. 3. 2021)

Poslechněte si podcast

4. 3. 2021

23 min

O epizodě podcastu

Nikdy si nepraj žiť zaujímavé časy, hovorí istá múdra veta. A má pravdu, špeciálne teraz: ostatné správanie premiéra Igora Matoviča a jeho nákup ruských neoverených vakcín bol tým posledným kúskom.

V stredu sa tak naplno rozpútala koaličná kríza, strany SaS a Zaľudia otvorene hovorili o rekonštrukcii vlády a koniec ministra zdravotníctva im zrejme stačiť nebude.

Čo sa teda dialo, prečo... čo túto krízu spustilo ale najmä, ako môže dopadnúť?

Tomáš Prokopčák sa pýta Jakuba Fila.

Zdroj zvukov: FB Igor Matovič, TA3

Odporúčanie:

Moje dnešné odporúčanie je taká obyčajná oddychovka. Priznám sa, k seriálu Emily in Paris som pristupoval s predsudkami, vraj je to povrchné, hlúpe a plné stereotypov... a viete čo, no a čo že je. Tiež je to totiž presne taký typ relatívne jednoduchého pozerania, pri ktorom si môžete príjemne oddýchnuť a vypnúť hlavu. Čo v časoch zúriacej pandémie aj politickej krízy na Slovensku vôbec nie je málo.

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast

Odoberajte aj denný newsletter SME. sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/ suhrnsme

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Nikdy si nepraj žiť zaujímavé časy, hovorí istá múdra veta. A má pravdu, špeciálne teraz: ostatné správanie premiéra Igora Matoviča a jeho nákup ruských neoverených vakcín bol tým posledným kúskom.

V stredu sa tak naplno rozpútala koaličná kríza, strany SaS a Zaľudia otvorene hovorili o rekonštrukcii vlády a koniec ministra zdravotníctva im zrejme stačiť nebude.

Čo sa teda dialo, prečo... čo túto krízu spustilo ale najmä, ako môže dopadnúť?

Tomáš Prokopčák sa pýta Jakuba Fila.

Zdroj zvukov: FB Igor Matovič, TA3

Odporúčanie:

Moje dnešné odporúčanie je taká obyčajná oddychovka. Priznám sa, k seriálu Emily in Paris som pristupoval s predsudkami, vraj je to povrchné, hlúpe a plné stereotypov... a viete čo, no a čo že je. Tiež je to totiž presne taký typ relatívne jednoduchého pozerania, pri ktorom si môžete príjemne oddýchnuť a vypnúť hlavu. Čo v časoch zúriacej pandémie aj politickej krízy na Slovensku vôbec nie je málo.

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.