Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Očkovanie na Slovensku sme zbabrali (11. 3. 2021)

Dobré ráno | Denný podcast denníka SME

SME.sk

Zpravodajství

,

Denní zprávy

Očkovanie na Slovensku sme zbabrali (11. 3. 2021)

Obrázek epizody Očkovanie na Slovensku sme zbabrali (11. 3. 2021)

Poslechněte si podcast

11. 3. 2021

25 min

O epizodě podcastu

Očkovanie je našou jedinou zbraňou proti pandémii. Lenže očkovanie na Slovensku akoby od začiatku sprevádzali chaos, zlé plánovanie a technické problémy.

Niekoľkokrát sa menilo, koho vlastne budeme očkovať, registračný web viac nefunguje ako funguje a o ľudí zaočkovaných mimo akýchkoľvek rozumných poradovníkov, to by bolo na samostatnú epizódu.

Ako teda na Slovensku očkujeme, prečo to nefunguje a čo s tým urobíme?

Tomáš Prokopčák sa pýta Jána Krempaského.

Zdroj zvukov: TV Markíza, FB Ministerstvo zdravotníctva SR

Odporúčanie

Asi som to už raz urobil, ale pokojne to zopakujem: dnes odporúčam nájsť si nejaký dobrý komiks. Ja viem, možno máte predsudky, ale to len znamená že neviete, aké krásny príbehy dnes aj v minulosti vo svete dobrých komiksov vychádzajú. Ja, napríklad, momentálne preskakujem medzi úžasnou gaimanovskou klasikou Sandmanom, Mýtmi a Medzi riadkami. A viete, čo prezraďte nám aj vy, aký komiks by ste ostatným odporúčali: napríklad v Podcastovom klube denníka SME na Facebooku.

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast

Odoberajte aj denný newsletter SME. sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/ suhrnsme

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Očkovanie je našou jedinou zbraňou proti pandémii. Lenže očkovanie na Slovensku akoby od začiatku sprevádzali chaos, zlé plánovanie a technické problémy.

Niekoľkokrát sa menilo, koho vlastne budeme očkovať, registračný web viac nefunguje ako funguje a o ľudí zaočkovaných mimo akýchkoľvek rozumných poradovníkov, to by bolo na samostatnú epizódu.

Ako teda na Slovensku očkujeme, prečo to nefunguje a čo s tým urobíme?

Tomáš Prokopčák sa pýta Jána Krempaského.

Zdroj zvukov: TV Markíza, FB Ministerstvo zdravotníctva SR

Odporúčanie

Asi som to už raz urobil, ale pokojne to zopakujem: dnes odporúčam nájsť si nejaký dobrý komiks. Ja viem, možno máte predsudky, ale to len znamená že neviete, aké krásny príbehy dnes aj v minulosti vo svete dobrých komiksov vychádzajú. Ja, napríklad, momentálne preskakujem medzi úžasnou gaimanovskou klasikou Sandmanom, Mýtmi a Medzi riadkami. A viete, čo prezraďte nám aj vy, aký komiks by ste ostatným odporúčali: napríklad v Podcastovom klube denníka SME na Facebooku.

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.