Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Fica majú vydať, zvyšok je vec súdov (3. 5. 2022)

Dobré ráno | Denný podcast denníka SME

SME.sk

Zpravodajství

,

Denní zprávy

Fica majú vydať, zvyšok je vec súdov (3. 5. 2022)

Obrázek epizody Fica majú vydať, zvyšok je vec súdov (3. 5. 2022)

Poslechněte si podcast

3. 5. 2022

23 min

Pôjde alebo nepôjde Robert Fico do väzby? Rozhodnúť o tom musí súd, no ešte predtým ho na stíhanie musí vydať parlament. A tak v národnej rade môžeme sledovať politické divadlo, čo je len slušný spôsob, ako opísať to, čo sa tam naozaj odohráva.

Ale prečo vlastne o vydávaní poslancov do väzby rozhodujú iní poslanci, ako a prečo tento nápad vznikol a či má zmysel?

Tomáš Prokopčák sa pýta Michala Katušku.

Zdroj zvukov: NRSR, Smer-SD, TASR

Odporúčanie:

Pred pár týždňami som na tomto mieste odporúčal Predohru, akýsi nultý diel série Sandman. A keď už som bol pri tom, tak som Gaimanovho pána snov začal znovu čítať: mojím dnešným odporúčaním je tak táto kultová komiksová séria, nepochybne jeden z najlepších (nielen) komiksových príbehov všetkých čias. Ak ste toto kľúčové dielo modernej kultúry ešte nevideli, určite po ňom siahnite.

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast

Odoberajte aj denný newsletter SME. sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/brifing

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.