Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pracovní závazky jsou špatný nápad. Ministerstvo musí ukázat, že o nás stojí, říká místopředsedkyně Mladých lékařů

Pracovní závazky jsou špatný nápad. Ministerstvo musí ukázat, že o nás stojí, říká místopředsedkyně Mladých lékařů

Obrázek epizody Pracovní závazky jsou špatný nápad. Ministerstvo musí ukázat, že o nás stojí, říká místopředsedkyně Mladých lékařů

Poslechněte si podcast

11. 2. 2019

14 min

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch za hnutí ANO navrhuje, aby lékaři po studiích museli přijmout závazek, že zůstanou po skončení studia tři až čtyři roky pracovat v Česku. Chce tak řešit problém stárnutí českých lékařů.

Popis podcastu

Výběr nejdůležitějších rozhovorů, analýz a specializovaných pořadů z našeho vysílání.

Všechny díly podcastu Dnešní Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .