Prof. Michal Miovský je přednostou adiktologické kliniky. Zapředli jsme s ním při zkoušení rozhovor na téma specifik užívání morfia, které je ve hře důležitým. Rozhovor se ale rozproudil směrem k historii adiktologie a obecně k historii léčby závislostí. Také k tématu disproporce v pohledu na zneužívání drog a naopak zlehčování konzumace alkoholu. Dáte si večer v divadle skleničku? Audiozáznam rozhovoru, který se odehrál 13. června.
https://www.divadlovdlouhe.cz/
Prof. Michal Miovský je přednostou adiktologické kliniky. Zapředli jsme s ním při zkoušení rozhovor na téma specifik užívání morfia, na němž je závislá postava Matky v inscenaci. Rozhovor se ale rozproudil směrem k historii adiktologie a obecně k historii léčby závislostí. Také k tématu disproporce v pohledu na zneužívání drog a naopak zlehčování konzumace alkoholu. Dáte si večer v divadle skleničku? Audiozáznam rozhovoru, který se odehrál 13. června.
https://www.divadlovdlouhe.cz/
Podcasty pražského Divadla v Dlouhé: Krátké hovory z Dlouhé, Čtení o líné babičce, Malá vánoční povídka na pokračování a další pohádky.
Nově pro vás připravujeme herecký podcast DLOUHÁ CHVÍLE!
www.divadlovdlouhe.cz