Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #33 Jan Lopusek a Startup Studio

devminutes

devminutes

Věda a technika

#33 Jan Lopusek a Startup Studio

Obrázek epizody #33 Jan Lopusek a Startup Studio

Poslechněte si podcast

14. 2. 2018

1 hod 4 min

Naše pozvání přijal Jan Lopušek. Jan se v TopMonks stará o startupy a buduje TopMonks Startup Studio. Nás zajímalo, jak to funguje. Téma tohoto dílu se proto točilo okolo fungování Startup studia a obecně startupech v česku. Jaké jsou dnes možnosti a jak ten svět vlastně funguje. Dozvěděli jsme se, co musíte udělat, když máte zatím jen nápad a chcete postavit. K závěru jsme i lehce naťukli horké téma kryptoměn, zejména oblast ICO. Za poskytnutí prostor pro natáčení děkujeme společnosti productboard.

Popis podcastu

Rozhodli jsme se, že by jsme chtěli zkusit natočit podcast a jelikož povídat o tom co by kdyby, umí každý, tak jsme se do toho vrhli po hlavě. Náš cíl je pravidelně přinášet nové díly a vždy se zajímavým hostem. Pokud máte zajímavý tip na hosta nebo téma, pak se nám neváhejte ozvat ;)