Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody DESKA TÝDNE: Opět další šance, nebo nová éra? Věčně smutný Yung Lean představuje své staronové já

Deska týdne

Český rozhlas

Kultura

DESKA TÝDNE: Opět další šance, nebo nová éra? Věčně smutný Yung Lean představuje své staronové já

Obrázek epizody DESKA TÝDNE: Opět další šance, nebo nová éra? Věčně smutný Yung Lean představuje své staronové já

Poslechněte si podcast

27. 5. 2020

4 min

O epizodě podcastu

Když před sedmi lety vypustil tehdy šestnáctiletý cloud rapový nadšenec Jonatan Leandoer Håstad skladbu Ginseng Strip 2002, nejeden středoškolák sám sobě v té době přísahal, že by nejradši poslouchal tenhle hit na repeat a „nikdy už nic nemusel“. O tři řadové desky, hospitalizaci v psychiatrické léčebně, problémy s drogami i pomalý a postupný návrat k normálu později představuje Yung Lean své Starz. Úplně nová éra? Možná, ale některé Yung Leanovské jistoty zůstaly.
Když před sedmi lety vypustil tehdy šestnáctiletý cloudrapový nadšenec Jonatan Leandoer Håstad skladbu Ginseng Strip 2002, nejeden středoškolák sám sobě v té době přísahal, že by nejradši poslouchal tenhle hit na repeat a „nikdy už nic nemusel“. Po třech řadových deskách, hospitalizaci v psychiatrické léčebně, problémech s drogami i pomalém a postupném návratu k normálu představuje Yung Lean své Starz. Úplně nová éra? Možná, ale některé yungleanovské jistoty zůstaly.

Všechny díly podcastu Deska týdne můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.