Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody DESKA TÝDNE: Matka závislá na heroinu a další příběhy. Písničkářka Jenny Lewis s lehkostí vypráví temné příběhy

Deska týdne

Český rozhlas

Kultura

DESKA TÝDNE: Matka závislá na heroinu a další příběhy. Písničkářka Jenny Lewis s lehkostí vypráví temné příběhy

Obrázek epizody DESKA TÝDNE: Matka závislá na heroinu a další příběhy. Písničkářka Jenny Lewis s lehkostí vypráví temné příběhy

Poslechněte si podcast

3. 4. 2019

4 min

„Promarnila jsem své mládí v máku,“ zpívá v refrénu skladby Wasted Youth písničkářka Jenny Lewis a vrací se tak do raného dětství ke své odcizené matce, která byla léta závislá na heroinu, o čemž dlouho ani Jenny, ani její starší sestra Leslie neměly ponětí. Jenny Lewis, ikona indierockového písničkářství a inspirace pro nejednu holku k tomu, aby vzala do ruky kytaru, na své čtvrté řadové desce vypráví reálné i smyšlené tíživé historky s lehkostí a optimismem.

Popis podcastu

Každý týden vám zevrubně představujeme nejzajímavější desky, které v poslední době vycházejí a zaslouží si větší pozornost. Recenze, profily i pohledy odborníků „z venku“. Album daného interpreta si pochopitelně můžete na našich vlnách i po celý týden do sytosti užít. Poslouchejte vysílání Radia Wave, ať vám nic neuteče!