Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody DEEP TALKS 20: Václav Dejčmar - Spolumajitel finanční skupiny RSJ, galerie DOX, investor a filantrop

DEEP TALKS [CZE]

Petr Ludwig

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

,

Společenské vědy

DEEP TALKS 20: Václav Dejčmar - Spolumajitel finanční skupiny RSJ, galerie DOX, investor a filantrop

Obrázek epizody DEEP TALKS 20: Václav Dejčmar - Spolumajitel finanční skupiny RSJ, galerie DOX, investor a filantrop

Poslechněte si podcast

8. 12. 2018

1 hod 27 min

O epizodě podcastu

V tomto díle jsem si pozval jednoho z mých nejzajímavějších přátel Václava Dajčmara, mezi jehož projekty patří například investiční skupina RSJ, centrum moderního umění DOX, film I am fishead o korporátních psychopatech, film Bufo Alvarius o halucinogenní žábě, hotelový rezort Zuri Zanzibar či Prague Fashion Week.

V tomto díle jsem si pozval jednoho z mých nejzajímavějších přátel Václava Dejčmara, mezi jehož projekty patří například investiční skupina RSJ, centrum moderního umění DOX, film I am fishead o korporátních psychopatech, film Bufo Alvarius o halucinogenní žábě, hotelový rezort Zuri Zanzibar či Prague Fashion Week. V čem vidí Václav smysl života? Jak si vytvořit spokojený život a jaké jsou proto důležité ingredience?

Video rozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=IrrhmjB5G8s

----

PODCAST DEEP TALKS

Petr Ludwig , autor knihy Konec prokrastinace , si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost.