Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody DEEP TALKS 19: Zuzana Špačková (I AM ZUZ) - Psychiatrička z Fakultní nemocnice Brno

DEEP TALKS [CZE]

Petr Ludwig

Společnost

,

Osobní rozvoj

DEEP TALKS 19: Zuzana Špačková (I AM ZUZ) - Psychiatrička z Fakultní nemocnice Brno

Obrázek epizody DEEP TALKS 19: Zuzana Špačková (I AM ZUZ) - Psychiatrička z Fakultní nemocnice Brno

Poslechněte si podcast

18. 11. 2018

1 hod 4 min

O epizodě podcastu

V tohle díle jsem si pozval Zuzku Špačkovou, psychiatričku z Fakultní nemocnice Brno, známou bloggerku a do nedávné doby také instagramerku pod přezdívkou I AM ZUZ, kterou sledovalo přes 30 tisíc lidí. Proč se rozhodla opustit Instagram?

Z jakých důvodů se dala na studia medicíny a proč si vybrala jako obor zrovna psychiatrii? Jaké má osobní hodnoty a v čem vidí smysl svého života? A co je to imposter syndrome, který občas nahlodává sebedůvěru nás obou? Jaké jsou Zuzky tipy na spokojený dlouhodbý partnerský vztah?

Jak destigmatizovat duševní nemoci? A co je to imposter syndrome, který občas nahlodává sebedůvěru nás všech? V tomhle díle jsem si pozval Zuzku Špačkovou​, psychiatričku z Fakultní nemocnice Brno, bloggerku a do nedávné doby také instagramerku pod přezdívkou I AM ZUZ, kterou sledovalo přes 30 tisíc lidí.

Proč se rozhodla opustit Instagram? Z jakých důvodů se dala na studia medicíny a proč si vybrala jako obor zrovna psychiatrii? Jaké jsou Zuzky tipy na spokojený dlouhodbý partnerský vztah?

Video rozhovor:https://www.youtube.com/watch?v=L9fiE7nvaVc

----

PODCAST DEEP TALKS

Petr Ludwig, autor knihyKonec prokrastinace, si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost.