Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #144: Erika Eliášová – Podnikatelka a influencerka

DEEP TALKS [CZE]

Petr Ludwig

Společnost

#144: Erika Eliášová – Podnikatelka a influencerka

Obrázek epizody #144: Erika Eliášová – Podnikatelka a influencerka

Poslechněte si podcast

5. 8. 2022

1 hod 8 min

Jaký je návod na to být úspěšný v podnikání na internetu? Jaké nové trendy hýbou sociálními sítěmi a jak jich využít? Proč má opravdu smysl přemýšlet nad TikTokem a videoobsahem celkově? A jak převzít odpovědnost za svůj život a nebýt v roli oběti?

Erika Eliášová podniká od roku 2013, nyní má úspěšný e-shop ErikaFashion s ročním obratem přes 100 milionů korun. Na jejím TikToku, který sleduje přes 130 tisíc lidí, sdílí rady ohledně podnikání, osobního rozvoje a marketingu.

DÁREK: 30 dní poslech 1000+ audioknih zdarma v Audioteka klubu (platí do 31.8.):
1) Nejprve klikněte na odkaz: https://pages.audioteka.com/cz/audioteka-klub/
2) Zadejte promokód PETR. 
3) Teprve pak používejte mobilní aplikaci.
​+ Info pro uživatele ze Slovenska: Audioteka Klub funguje pouze v ČR, je tedy nutné, pokud máte SK účet, abyste si založili nový účet na Audioteka.cz, pod ním se přihlásili na promo stránce a tam kód uplatnili. Poté nesmíte zapomenout v mobilní aplikaci zvolit CZ obchod.

Popis podcastu

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost...