Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #133: Václav Dejčmar & Otec Šebestián – Miliardář a mnich žijící v chudobě [SPECIÁL]

DEEP TALKS [CZE]

Petr Ludwig

Společnost

,

Osobní rozvoj

#133: Václav Dejčmar & Otec Šebestián – Miliardář a mnich žijící v chudobě [SPECIÁL]

Obrázek epizody #133: Václav Dejčmar & Otec Šebestián – Miliardář a mnich žijící v chudobě [SPECIÁL]

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

1 hod 55 min

Jsou peníze nutnou součástí spokojenosti? Kde jinde brát dlouhodobé životní naplnění a pocit smysluplnosti? A jak nám v tom mohou pomoci koncepty jako je osvícení, bůh, nirvána či psychedelika?Hostem DEEP TALKS LIVE byl Václav Dejčmar a Otec Šebestián.

Otec Šebestián je františkánský mnich, v Moravské Třebové se mnoho let staral o 60 lidí bez domova, propuštěných trestanců a sociálně nejslabších a pomáhal jim navrátit se do života. Seznámili jsme se, když získal cenu Laskavec.

Václav Dejčmar je miliardář, mezi jeho projekty patří například investiční skupina RSJ, centrum moderního umění DOX, film I am fishead o korporátních psychopatech, film Bufo Alvarius o halucinogenní žábě, jako producent se podílel na filmu Havel či vybudoval jeden z nejluxusnějších rezortů na světě Zuri Zanzibar.

Odkazy:
- Konference Leadership 2022 (kód PETR30):https://www.leadership-konference.cz/

- Další díl Deep Talks LIVE:https://live.deeptalks.cz/