Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Martin Fiser {Keboola} - povidani o datovych platformach

DataCast

Keboola

Byznys

Martin Fiser {Keboola} - povidani o datovych platformach

Obrázek epizody Martin Fiser {Keboola} - povidani o datovych platformach

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

51 min

O epizodě podcastu

V dalsim dile se dozvite, jak se Martin propracoval k praci v datech, jak se zorientovat v dnesnim svete, ktery zacina byt zavaleny vsemoznymi datovymi a integradcnimi platformamy. Probereme si blize data operations platformy a k jakym trenduv datovy svet smeruje od Data Katalogu pres Data Lineage.

V dalsim dile se dozvite, jak se Martin propracoval k praci v datech, jak se zorientovat v dnesnim svete, ktery zacina byt zavaleny vsemoznymi datovymi a integracnimi platformami. Probereme si blize data operations platformy a k jakym trenduv datovy svet smeruje od Data Katalogu pres Data Lineage.

Popis podcastu

Ve světě zaplaveném daty, vítězí ten, kdo v nich umí plavat. V Datacastu sdílí své know-how zkušení majitelé, ředitelé a analytici - hrdinové, kteří pomocí dat zlepšují fungování firem. Bavíme se s nimi nejen o business intelligence a datových nástrojích, ale hlavně o tom, jak data využívat k lepšímu rozhodování a řízení, efektivnějšímu marketingu nebo rychlejším inovacím. Datacast pro vás vytváří společnost Keboola.