Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Data Talk #95: Zdeněk Hejnák (Livesport)

Data Talk

Jiří Vicherek

Technika

Data Talk #95: Zdeněk Hejnák (Livesport)

Obrázek epizody Data Talk #95: Zdeněk Hejnák (Livesport)

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

1 hod 5 min

O epizodě podcastu

Do dalšího dílu podcastu Data Talk přijal pozvání Zdeněk Hejnák z Livesportu. Rozhovor povede Jirka Vicherek a Karel Šimánek a vy uslyšíte o data development týmu a jak se Zdeňkovi tým vede, pobavíme se o detailu o google stacku a nebo jak pracují s vizualizačníma vrstvama. Celou konverzaci rámuje téma akvizice & chování uživatelů, protože to má Zdeňkův tým na starost.
Do dalšího dílu podcastu Data Talk přijal pozvání Zdeněk Hejnák z Livesportu. Karel Šimánek a Jirka Vicherek se Zdeňkem řeší práci livesportího Data Development Teamu, projdou kompletní data stack postavený na Google Cloudu, včetně jednotlivých vrstev v BigQuery a toho proč si vybrali Tableau a ne Looker, Dataddo a ne Fortran, Dataform a ne dbt. Celou konverzaci rámuje téma akvizice & chování uživatelů, protože právě tyto domény má Zdeňkův tým na starost.