Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak se slaví Nový rok v severských destinacích

Daniel na cestách

Daniel Krauz

Cestování

Jak se slaví Nový rok v severských destinacích

Obrázek epizody Jak se slaví Nový rok v severských destinacích

Poslechněte si podcast

31. 12. 2020

11 min

Dnešní podcast je bohužel poslední roku 2020. Ke konci roku se samozřejmě vztahuje i Silvestr a oslavy přicházejícího roku. Dozvíte se, že spousta občanů severských států s nadšením sleduje novoroční a silvestrovské projevy svých králů, královen, prezidentů i premiérů/premiérek. VAROVÁNÍ: Je možná horší kvalita zvuku z důvodu nenatáčení v pražském studiu. Natáčeno v Jizerských horách na čerstvém vzduchu :). Přeji vám všem krásný nový rok 2021 plný příjemných událostí a hlavně zdraví. Děkuji vám za přízeň, kterou jste pro mě v tomto uplynulém roce vydali. Děkuji a ať “propodcastujeme” celý příští rok. Na shledanou v příštím roce. Váš Daniel Krauz

Popis podcastu

Dánsko je okouzlující země na severu Evropy. Leží na Jutském poloostrově. Hlavním městem je Kodaň, do které se společně v mých podcastech také podíváme. U některých epizod je v popisku i odkaz na nějaký web se zaměřením například dánské SIM karty = web kde je koupit a spoustu dalších užitečných informací jsou právě v popiscích.