Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody HYGGE

Daniel na cestách

Daniel Krauz

Cestování

HYGGE

Obrázek epizody HYGGE

Poslechněte si podcast

13. 1. 2021

30 min

V dnešním podcastu se dozvíte co to znamená být... vlastně šťastný. Popíšu vám slovo HYGGE. Mnozí z vás ho určitě už někde slyšeli ale vím že mnozí z vás ještě o něm ani nevíte. Budu rád když si podcast poslechnete Bellarose: https://www.bellarose.cz/kategorie/hygge/ Tchibo: https://www.tchibo.cz/m/hygge-trend-ktery-prinasi-pocit-stesti-c400090421.html Kniha HYGGE, Meik Wiking: https://www.jota.cz/hygge !!!Upozorňuji, že neobsahuje placenou propagaci nebo reklamu!!! Omlouvám se za sníženou kvalitu zvuku!

Popis podcastu

Dánsko nebo Itálie? Vyberte si vaši příští dovolenou. Podcast poslouchejte ať jedete do práce, cvičíte, zaháníte nudu a nebo klidně i v taxi při cestě na letiště. Ale, je tu i ta poslední možnost - stáhněte si ho, a můžete jej poslouchat v průběhu letu do vaší cílové destinace!