Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody HYGGE

Daniel na cestách

Daniel Krauz

Cestování

HYGGE

Obrázek epizody HYGGE

Poslechněte si podcast

13. 1. 2021

30 min

V dnešním podcastu se dozvíte co to znamená být... vlastně šťastný. Popíšu vám slovo HYGGE. Mnozí z vás ho určitě už někde slyšeli ale vím že mnozí z vás ještě o něm ani nevíte. Budu rád když si podcast poslechnete Bellarose: https://www.bellarose.cz/kategorie/hygge/ Tchibo: https://www.tchibo.cz/m/hygge-trend-ktery-prinasi-pocit-stesti-c400090421.html Kniha HYGGE, Meik Wiking: https://www.jota.cz/hygge !!!Upozorňuji, že neobsahuje placenou propagaci nebo reklamu!!! Omlouvám se za sníženou kvalitu zvuku!

Popis podcastu

Dánsko je okouzlující země na severu Evropy. Leží na Jutském poloostrově. Hlavním městem je Kodaň, do které se společně v mých podcastech také podíváme. U některých epizod je v popisku i odkaz na nějaký web se zaměřením například dánské SIM karty = web kde je koupit a spoustu dalších užitečných informací jsou právě v popiscích.