Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S07 E05: Příběh o leaderovi, který nadchl celou firmu pro inovace dosti neotřelým způsobem

Další kroky: Podcast Jiřího Benedikta

Jiri Benedikt

Osobní rozvoj

S07 E05: Příběh o leaderovi, který nadchl celou firmu pro inovace dosti neotřelým způsobem

Obrázek epizody S07 E05: Příběh o leaderovi, který nadchl celou firmu pro inovace dosti neotřelým způsobem

Poslechněte si podcast

30. 12. 2022

20 min

O epizodě podcastu

Dnes si povíme hodně překvapivý a inspirující příběh o tom, jak se dá změnit myšlení tisíce lidí způsobem, který by vás vůbec nenapadl a způsobem, který můžete sami použít.

Dnes si povíme hodně překvapivý a inspirující příběh o tom, jak se dá změnit myšlení tisíce lidí způsobem, který by vás vůbec nenapadl a způsobem, který můžete sami použít.

ODKAZY POD EPIZODOU

Ředitel Alcoa Paul O’Neill mluví o bezpečnosti a leadershipu https://youtu.be/tC2ucDs_XJY

Simon Sinek: Why the Good Leaders make you safe
https://www.youtube.com/watch?v=lmyZMtPVodo&ab_channel=TED

O podcastu

Jak v práci dělat více zajímavých, smysluplných věcí a méně těch otravných? Příběhy a myšlenky o tom, jak získat kontrolu nad svou prací a čas i energii něco změnit. Jak se dostat k zajímavé práci? Jak se nezbláznit z meetingů? Kolik hodin pracovat? Jak zlepšit komunikaci? Jak přestat věci odkládat? To jsou palčivé otázky, na které každý hledá odpověď. Podcastem vás provázíJiří Benedikt, trenér, který pomáhá lidem ve firmě tvořit a růst v digitální době

O autorovi

Jiří Benedikt je inovátor a lektor. Učí lidi ve firmách véstinovační projekty, chytře používat technologie a pomáhá jim tak uspět v digitální době. Pracuje třeba pro Škoda Auto nebo Johnson&Johnson Má doma dvě malé dcerky. Rád chodí po horách, leze po skalách a leží v knížkách. Píše blog naJiriBenedikt.coma točí podcastDalsiKroky.cz

viz profilautora na webu

Sledujte další moji tvorbu

Můj český Youtube kanál
Můj anglický Youtube kanál
Propojme se na Linkedin
Sledujte můj blog na téma chytrá práce

Odebírejte novinky

Pokud chcete dostávat upozornění na nové díly, můžete jít naJiriBenedikt.com/novinkya já vám každý čtvrtek pošlu co je nového jak v podcastu tak na mém blogu. Budu taky rád, když podcast budete sdílet a doporučíte ho lidem, které by mohl zajímat. Pokud mi chcete cokoli vzkázat, okomentovat to, co říkám, nesouhlasit, nebo přidat vlastní zkušenost, napište mi email na adresujiri@jiribenedikt.com, všechny emaily čtu a na všechny odpovídám.

Videokurzy pro jednotlivce

Na serveruProfikem.cznajdete moje videokurzy Excelu pro jednotlivce. Můžete se podívat na bezplatný kurz i na kurzy k zakoupení.

Školení pro firmy

Digitální transformace
Design thinking
Lean Six Sigma
Time management
Adaptabilita
Kreativita
Excel

Bezplatně ke stažení

Na svém webu mám spoustu výukových materiálů, šablon a taháků ke stažení na tyto témata:

Design thinking
MS Excel
Lean Six Sigma
Projektový management
Time management
Prezentační dovednosti

Knihy, které doporučuju

Toto je seznam českých i anglických knížek a online zdrojů, které zmiňuju a doporučuju na mých školeníchDesign thinking,Lean Six Sigma, Time management a dalších.

www.jiribenedikt.com/knihy

Popis podcastu

Jak v práci dělat více zajímavých, smysluplných věcí a méně těch otravných? Příběhy a myšlenky o tom, jak získat kontrolu nad svou prací a čas i energii něco změnit. Jak se dostat k zajímavé práci? Jak se nezbláznit z meetingů? Kolik hodin pracovat? Jak zlepšit komunikaci? Jak přestat věci odkládat? To jsou palčivé otázky, na které každý hledá odpověď. Podcastem vás provází Jiří Benedikt, trenér, který pomáhá lidem ve firmě tvořit a růst v digitální době