
O epizodě podcastu
Při pátku k nám zavítal Matouš Havlena ze společnosti Apoco, která mimo jiné stojí za agentním systémem BeeAI.dev. Řeč přišla na spoustu zajímavých témat jako relevance MCP, jak na vývoj vlastního agenta v současné době, kde jsme na cestě k "dark factory" a dalších. Užijte si to. :)
* https://beeai.dev
Při pátku k nám zavítal Matouš Havlena, který se věnuje agentním systémům a open-source AI. Řeč přišla na spoustu zajímavých témat jako relevance MCP, proč agent frameworky umírají, jak na vývoj vlastního agenta v současné době, kde jsme na cestě k „dark factory" a dalších. Užijte si to. :)
- https://apoco.com
Popis podcastu
Nejpopulárnější podcast pro programátory v Čechách. Udržte se na úzké a ostré hraně vývojářských novinek s Romanem Pichlíkem a Jiřím Fabiánem
