Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody CZ Podcast 278 -  Developer Experience

CZPodcast

Filemon & Dagi

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

CZ Podcast 278 - Developer Experience

Obrázek epizody CZ Podcast 278 -  Developer Experience

Poslechněte si podcast

4. 5. 2022

1 hod 4 min

O epizodě podcastu

V tomto díle jsme se věnovali tématu, které zažívá obrovský boom a to je Developer Experience nebo zkráceně DX. Umetání cestičky vývojářům, aby měli během práce co nejméně překážek např. rychlejší a spolehlivější CI/CD, jednodušší debugging, boostraping pro psaní nových služeb, to všechno jsou jenom střípky, kterým se DX věnuje. Kde DX začíná, kde končí a hlavně proč a vyplatí se stavět platform či enabling týmy a od jaké velikosti. Hosty tohoto dílu, kteří se s námi podělili o zkušenosti byli Jakub Beneš (Productboard) a Martin Patera (Pipedrive)
V tomto díle jsme se věnovali tématu, které zažívá obrovský boom a to je Developer Experience nebo zkráceně DX. Umetání cestičky vývojářům, aby měli během práce co nejméně překážek např. rychlejší a spolehlivější CI/CD, jednodušší debugging, boostraping pro psaní nových služeb, to všechno jsou jenom střípky, kterým se DX věnuje. Kde DX začíná, kde končí a hlavně proč a vyplatí se stavět platform či enabling týmy a od jaké velikosti. Hosty tohoto dílu, kteří se s námi podělili o zkušenosti byli Jakub Beneš (Productboard) a Martin Patera (Pipedrive) * https://medium.com/pipedrive-engineering/say-hello-to-devboxes-fab125cd793a * https://backstage.io/