Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #14 Martina Kalášková - Naše společné studium bakalářského programu na CityU

czenadians by Petr Horák

Petr Horák

Cestování

#14 Martina Kalášková - Naše společné studium bakalářského programu na CityU

Obrázek epizody #14 Martina Kalášková - Naše společné studium bakalářského programu na CityU

Poslechněte si podcast

28. 12. 2021

40 min

S Martinou jsme společně začali v říjnu 2020 studovat bakalářský program v oboru management na City University in Canada ve Vancouveru. Martina právě program dokončila a může se tak těšit na promoce a na kanadský titul. Mě ještě čekají dva semestry. Společně jsme si popovídali o studiu na CityU, rozdílu mezi studiem v ČR a v Kanadě, přístupu lektorů a jak vám tato škola pomůže se získáním trvalého pobytu a nastartování kariéry v Kanadě.

Za mě se aktuálně jedná o nejlepší studijní program v celé Kanadě. Jsme jediná agentura v ČR a SK, která má se CityU navázanou přímou spolupráci. Navíc, naši studenti mají stále možnost studovat za ceny určené pro místní (domestic) studenty. Této příležitosti můžeš využít do konce června 2022, následně bude program dražší o cca 50%.

Pokud zatím nemáš předchozí studium na vyšších školách, můžeš absolvovat roční Co-Op program na partnerské škole, která bude ekvivalentem pro přijetí na CityU.

Pro více info napiš na petr@czenadians.cz

https://www.czenadians.cz/

https://www.facebook.com/czenadians/

https://www.instagram.com/czenadians/

czenadians.cz je organizace sídlící v kanadském Vancouveru, která ti pomůže do Kanady za studiem, prací, cestováním a trvalým pobytem. Nejpopulárnější je program Work and Study. Můžeš ale také studovat kurz angličtiny ESL, střední školu nebo univerzitu.

Popis podcastu

Ahoj! Jmenuji se Petr Horák a od roku 2014 trávím většinu času prací a cestováním po světě. Myslím si, že každý by měl alespoň jednou za život vyrazit na delší dobu do zahraničí. Na cestách mě baví potkávat a seznamovat se skvělými lidmi a o některé příběhy bych se s vámi rád podělil. Jinak momentálně žiji v kanadském Vancouveru, kde pracuji v cestovní agentuře a ve spolupráci s místními školami pomáháme lidem vycestovat do Kanady za studiem a prací. Více info na www.czenadians.cz https://www.instagram.com/horakpetr/ https://www.instagram.com/czenadians/