Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Poznejte nominované do Czechingu! O vítězi, který vyrazí na festival Eurosonic, se rozhodne v červnu

Czeching

Český rozhlas

Kultura

Poznejte nominované do Czechingu! O vítězi, který vyrazí na festival Eurosonic, se rozhodne v červnu

Obrázek epizody Poznejte nominované do Czechingu! O vítězi, který vyrazí na festival Eurosonic, se rozhodne v červnu

Poslechněte si podcast

19. 5. 2020

10 min

O epizodě podcastu

I letos se odehraje další ročník hudebně exportního projektu Czeching Radia Wave, který představuje českou hudbu zahraničnímu publiku. Mezi nominovanými muzikanty jsou zpěvačky Bára Zmeková a Tea Sofia, rapper BoLs/SLoB a kapela JayRõ. O vítězství a možnost vyrazit na zahraniční festivaly budou nominovaní usilovat 26. června na akci Czeching Showcase v Café V lese.
I letos se odehraje další ročník hudebně exportního projektu Czeching Radia Wave, který představuje českou hudbu zahraničnímu publiku.

Všechny díly podcastu Czeching můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Czeching je hudebně exportní projekt, jehož prostřednictvím stanice Českého rozhlasu pro mladé Radio Wave podporuje nadějné progresivní kapely v jejich snaze prorazit na zahraniční pódia, ale především do evropského éteru a k posluchačům evropských rádií.