Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody „Holky se styděj, měly by říct: Bitch, I don’t care,“ vzkazuje Hellwana ze studia od rozdělané desky

Czeching

Český rozhlas

Kultura

„Holky se styděj, měly by říct: Bitch, I don’t care,“ vzkazuje Hellwana ze studia od rozdělané desky

Obrázek epizody „Holky se styděj, měly by říct: Bitch, I don’t care,“ vzkazuje Hellwana ze studia od rozdělané desky

Poslechněte si podcast

24. 10. 2018

4 min

O epizodě podcastu

Mladá zpěvačka a rapperka Hellwana vyhrála letošní ročník hudebně exportní soutěže Czeching. Právě pracuje na realizaci jedné z výher – natáčí EP pod záštitou Radia Wave a Českého rozhlasu. „Zpívá výborně, songy jsou hodně rozmanité, takže je na co se těšit,“ chválí zpěvačku Martin Havlen z libereckého studia Resound, kde Hellwana nahrávala vokály. Na hudební složce se podíleli dva producenti z uskupení Trash Gang a jeden z Real and Rare.
Mladá zpěvačka a rapperka Hellwana vyhrála letošní ročník hudebně exportní soutěže Czeching. Právě pracuje na realizaci jedné z výher – natáčí EP pod záštitou Radia Wave a Českého rozhlasu. „Zpívá výborně, songy jsou hodně rozmanité, takže je na co se těšit,“ chválí zpěvačku Martin Havlen z libereckého studia Resound, kde Hellwana nahrávala vokály. Na hudební složce se podíleli dva producenti z uskupení Trash Gang a jeden z Real and Rare.

Všechny díly podcastu Czeching můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.