Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petros Michopulos: S podcastem Kecy & politika jsme dali sbohem Křetínskému. Chceme 10 tisíc předplatitelů

CzechCrunch Podcast

CzechCrunch

Byznys

Petros Michopulos: S podcastem Kecy & politika jsme dali sbohem Křetínskému. Chceme 10 tisíc předplatitelů

Obrázek epizody Petros Michopulos: S podcastem Kecy & politika jsme dali sbohem Křetínskému. Chceme 10 tisíc předplatitelů

Poslechněte si podcast

14. 6. 2022

50 min

Málokdo může o byznysu a politice mluvit, vlastně kecat, tak zasvěceně jako on. V 90. letech stál za vítěznými kampaněmi sociální demokracie, mnoho let vedl reklamní a vlivovou agenturu, stýkal se s ministry i novináři. Svou tvář i jméno vždy držel v pozadí. To už dnes ale neplatí. Řeč je o podnikateli a jedné polovině úspěšného podcastu Kecy & politika Petrosi Michopulosovi, který je dalším hostem CzechCrunch Podcastu. Proč se se svým parťákem, známým komentátorem Bohumilem Pečinkou rozhodli odejít z vydavatelského domu CNC? Jaká je podle něj budoucnost médií? A čím se dnes vlastně živí?


Popis podcastu

Neformální podcast od CzechCrunche o byznysu, životním stylu a podnikatelském úspěchu i neúspěchu s těmi nejzajímavějšími osobnostmi české byznysové a startupové scény.