Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Michal Šmída: Prodej Twista je úspěch. S novým majitelem se konečně můžeme podívat Klarně do očí

CzechCrunch Podcast

CzechCrunch

Byznys

Michal Šmída: Prodej Twista je úspěch. S novým majitelem se konečně můžeme podívat Klarně do očí

Obrázek epizody Michal Šmída: Prodej Twista je úspěch. S novým majitelem se konečně můžeme podívat Klarně do očí

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

1 hod 10 min

Michal Šmída je zakladatel startupu Twisto, se kterým se před osmi lety rozhodl změnit způsob placení v internetových obchodech. Do vlastního projektu se pustil po studijních štacích po celém světě a také několika letech v obří bance Barclays. V podcastu se bavíme o tom, jak po návratu do Prahy rozjížděl vlastní byznys, jak složité bylo v Česku prokopat odloženou platbu, a také o tom, jak se od investorů získávají stovky milionů korun. Příběh Twista vyvrcholil letos, když ho za více než dvě miliardy korun koupila australská společnost Zip, a Michal Šmída v podcastu popisuje, zda to považuje za úspěch a jaké má další plány.

Popis podcastu

Neformální podcast od CzechCrunche o byznysu, životním stylu a podnikatelském úspěchu i neúspěchu s těmi nejzajímavějšími osobnostmi české byznysové a startupové scény.