Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Fyzické testy MŠMT - České Školství

DEM DÁL

Jakub Kaša

Zábava

Fyzické testy MŠMT - České Školství

Obrázek epizody Fyzické testy MŠMT - České Školství

Poslechněte si podcast

6. 12. 2022

9 min

O epizodě podcastu

Fyzické testy na školách, které od září zadalo MŠMT se u mnoha lidí (alespoň na tiktoku) setkalo s velikým odporem. my si dneska ale vysvětlíme, proč si myslím, že to není ten nejhorší nápad pod sluncem, ale že se to dalo udělat lépe. Jak? To se dozvíte v dnešním podcastu.

Fyzické testy na školách, které od září zadalo MŠMT se u mnoha lidí (alespoň na tiktoku) setkalo s velikým odporem. My si dneska ale vysvětlíme, proč si myslím, že to není ten nejhorší nápad pod sluncem, ale že se to dalo udělat lépe. Jak? To se dozvíte v dnešním podcastu.

? Instagram@dem_dal? YouTubeJakub Kaša? Twitter@kubikovo_svety

Dokument ČŠI, ze kterého jsem vycházel

Popis podcastu

Podcast Jakuba Kaši o všem, cokoliv mě zrovna napadne. Hlavní point tohodle celého je ČR a to, co by se mohlo zlepšit. Občas jsme totiž u nás hodně pozadu, což není úplně skvělé. Naštěstí tady máme mnoho expertů, kteří ví, co dělat. Někteří třeba ještě v podcastu ani nebyli, takže to snad má trochu nádech exkluzivity. ✨ Na nové díly se můžete těšit každou neděli (nebo spíše pondělí ?) A pro další dávku kontentu nezapomeňte kouknout na Instagram, Twitter a YouTube! Užívejte ✌️