Do třetího dílu CYBER Clubu jsme se rozhodli pozvat našeho kamaráda Jana Pilaře (Senior Program Manager - Modern Work Architect @ Microsoft). Bavili jsme se o tom, jak se vlastně dostal k práci v Microsoftu i o tom jaké odbočky ve studiu a kariéře ho k tomu nakonec dovedly. Probrali jsme, jaká je jeho práce a co jeho pracovní pozice obnáší. Samozřejmě jsme se dostali i k tématu kyberbezpečnosti.Zajímá vás více? Trápí vás nějaká oblast kybernetické bezpečnosti? Kontaktuje nás, rádi vám pomůžeme.www.cyber-rangers.com
Do třetího dílu CYBER Clubu jsme se rozhodli pozvat našeho kamaráda Jana Pilaře (Senior Program Manager - Modern Work Architect @ Microsoft). Bavili jsme se o tom, jak se vlastně dostal k práci v Microsoftu i o tom jaké odbočky ve studiu a kariéře ho k tomu nakonec dovedly. Probrali jsme, jaká je jeho práce a co jeho pracovní pozice obnáší. Samozřejmě jsme se dostali i k tématu kyberbezpečnosti.
Zajímá vás více? Trápí vás nějaká oblast kybernetické bezpečnosti? Kontaktuje nás, rádi vám pomůžeme.
www.cyber-rangers.com
Na našem podcastu si můžete poslechnout záznamy z různých akcí, kde hovoříme nejen o tématech bezpečnosti, ale také o taktikách, technikách, či nástrojích, které často při naší práci používáme. Zveme si také zajímavé hosty, kteří s námi sdílí jejich zkušenosti a znalosti z oblasti informační a kybernetické bezpečnosti. Pokud potřebujete v oblasti kybernetické bezpečnosti kontaktujte nás, Cyber Rangers, skrze kontakty uvedené na www.cyber-rangers.com. Věříme, že si z našeho portfolia služeb vyberete.